×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy B777-200LR dla Air AustralBoeing dostarczył pierwszego fabrycznie nowego B777-200LR dalekiego zasięgu dla przewoźnika Air Austral z francuskiej wyspy Reunion.

Jako jeden z najmłodszych członków rodziny B777, wariant -200LR może połączyć non-stop praktycznie dowolne dwa miasta na świecie. Nowy Boeing linii Air Austral pozwoli linii lotniczej otworzyć połączenie na trasie Majotta - Paryża.

- Boeing 777-200LR przedstawia wyjątkową wartość dla naszych linii lotniczych. Samolot posiada lepsze możliwości startu w tym m.in. starty z krótkich pasów przy maksymalnej masie startowej - powiedział Gérard Ethève, prezes Air Austral. -  Jesteśmy przekonani, że dodanie 777-200LR do naszej floty będzie prowadzić do poprawy ekonomii i wydajności, a także zadowolenia klienta z nowego produktu. Jego spójność z 777-300ER jest wielką zaletą w zakresie zarządzania operacyjnego, usług i kosztów - dodał.Obecnie linia zarządza flotą sześciu 777, w tym trzech 777-200ER oraz trzech 777-300ER. Dzięki tej dostawie, Air Austral staje się drugim przewoźnikiem w rejonie Afryki, który w swojej flocie posiada Boeinga 777-200LR.
   
- Boeing docenia współpracę z linią Air Austral i jej przywiązanie do rodziny 777 - powiedział Marty Bentrott, wiceprezes ds. sprzedaży na Bliskim Wschodzie, w Rosji i Azji Środkowej Boeinga. - Jesteśmy przekonani, że 777-200LR będzie spełniał wszystkie wymogi przewoźnika - dodał.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Mediagość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie