×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Warszawa: Parking zamknięty na rok
Od 5 września zamknięty będzie wielopoziomowy parking P2 zlokalizowany naprzeciwko nowej części Terminala A na lotnisku Warszawa Okęcie.

Zamknięcie ma związek z rozpoczęciem budowy pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance, który ma powstać na terenie lotniska do 2013 roku. Budynek hotelu będzie się wspierać na konstrukcji parkingu P2, a jego główne wejście zlokalizowane będzie na wysokości jezdni estakady prowadzącej do hali odlotów.

- Budowa rozpocznie się pod koniec września, ale prace przygotowawcze wymagają wcześniejszego opróżnienia parkingu ze wszystkich pojazdów – wyjaśnia Andrzej Bereza, kierownik Działu Obsługi Parkingów Lotniska Chopina.

Parking będzie zamknięty przez okres około roku. W tym czasie do dyspozycji kierowców pozostanie 1 tys. miejsc na parkingu godzinowym P1 pod budynkiem hotelu Courtyard by Marriott oraz 150 miejsc na parkingu P3 zlokalizowanym obok parkingu P1 vis a vis Terminala Autobusowego (wjazd pod estakadą z poziomu hali przylotów starej części Terminala A).

Anna Żuchlińska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_f92fe - Profil
gość_f92fe
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie