×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


4 miliony pasażerów Ryanaira w KrakowieDziś (24.08) w Krakowie tanie linia lotnicza Ryanair ogłosiła przewiezienie swojego 4-milionowego pasażera z/do krakowskiego lotniska.

Szczęśliwcem okazał się Tomasz Michalski, podróżujący z Krakowa do Mediolanu. w nagrodę otrzymał od Ryanaira voucher na przelot na dowolnej trasie z siatki przewoźnika, a od portu kartę upoważniająca do skorzystania z salonu Business Lounge krakowskiego portu. 

Ryanair uruchomił loty z Krakowa 30 października 2005 roku.


Paweł Galiak z Kraków Airport, Tomasz Michalski i Katarzyna Gaborec

 - Jesteśmy zaszczyceni  możliwością świętowania 4 milionowego pasażera w Krakowie. Lotnisku  gratulujemy sukcesów i liczymy na dalszy dynamiczny rozwój, taki jak dotychczas. Ryanair umożliwia połączenia z Krakowa do 22 europejskich miast. Aby uczcić  ten „krok milowy” Ryanair oferuje bilety za 36 zł na trasach w całej Europie. Ta niepowtarzalna okazja dostępna jest do północy w czwartek - powiedziała Katarzyna Gaborec, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Ryanair na Europą Centralną.

Tomasz Wyszyński
Fot. Kraków Airport

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie