×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ANA: Harmonogramy lotów B787All Nippon Airways (ANA) 1 listopada tego roku rozpoczną regularne rejsy Boeingiem 787. Od tego dnia Dreamlinerem polecimy codziennie z Tokio do miast Okayama i Hiroszima. Międzynarodowe operacje na B787 rozpoczną się miesiąc później - 1 grudnia. Pierwszą trasą liniowca marzeń będzie połączenia Tokio - Pekin. Na tej trasie Boeing 787 będzie operował raz w tygodniu.

Pierwszą trasą dalekodystansową będzie otwierane przez ANA połączenie Tokio - Frankfurt. Od stycznia 2012 na nowej trasie polecimy Dreamlinerem trzy razy w tygodniu.

Jednak pierwsze na świecie loty pasażerskie B787, jako rejsy czarterowe, zostaną wykonane 26 i 27 października na trasie Tokio - Hong Kong.Pierwsze Boeingi 787 ANA posiadają konfigurację z 264 miejscami tylko w dwóch klasach podróży ze względu na to, że obsługiwać będą  loty regionalne i krajowe. Do końca tego roku przewoźnik otrzyma specjalną wersję B787 z 222 miejscami dla obsługi krótkich tras regionalnych.

Linie ANA łącznie zamówiły 55 Boeingów 787. We wrześniu tego roku zostanie dostarczony dla linii pierwszy Dreamliner. Do końca marca 2012 przewoźnik otrzyma 11 maszyn. Kolejne osiem samolotów ma zostać dostarczonych do marca 2013 roku.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Media


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie