×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czarterem z Bydgoszczy na Lanzarote
W sezonie zimowym 2011/2012 Port Lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo ma w swojej ofercie połączenie czarterowe na Wyspy Kanaryjskie. Zimowy urlop na Lanzarote oferuje biuro podróży TUI Poland.

Bydgoski port ma powody do zadowolenia, ponieważ wśród mniejszych portów lotniczych do których należy m. in. Bydgoszcz trudno znaleźć ofertę zimowych czarterów, jeżeli już takie znajdziemy - będzie to głównie Egipt.

- Siatka naszych przelotów w sezonie zima 2011/2012 obejmuje wyloty z Warszawy, Poznania, Katowic i właśnie z Bydgoszczy. Będziemy oferować przelot na trasie Bydgoszcz-Lanzarote-Bydgoszcz od początku listopada do końca kwietnia. Rejs będzie wykonywany przez przewoźnika Enter Air, w zależności od sprzedaży jedynie z/do Bydgoszczy lub w połączeniu z Warszawą - komentuje Katarzyna Waśkiewicz, kierownik zakupu i koordynacji przelotów w TUI Poland.


Port Lotniczy Bydgoszcz

Touroperatorzy powoli rozszerzają swoją ofertę lotów czarterowych na lotniskach regionalnych, liczą przy tym na dobrą współpracę i zaangażowanie ze strony władz portów.

 - Decyzję o wyborze Bydgoszczy jako jednego z portów, z których będzie latać TUI Poland, wynika z chęci urozmaicenia w sezonie zimowym oferty dostępnych kierunków z wylotem z północy kraju. Do tej pory pasażerowie pragnący zimą wylecieć na wakacje z tej części Polski mogli wybrać się jedynie do Egiptu. Dodatkowo przekonało nas entuzjastyczne podejście władz lotniska oraz zapewnienie, że możemy liczyć na ich wsparcie w promowaniu naszego nowego połączenia - dodaje Waśkiewicz.

Tomasz Wyszyński
Fot. Sebastian Nadolny EPBY Spotting Teamgość_c1b03 - Profil
gość_c1b03
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie