Lotnisko w Modlinie ma swoje logo

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
19 sierpnia 2011 13:32
29 komentarzy
Reklama

Port Lotniczy Warszawa Modlin przedstawiło dziś (19.08) swoje logo. Autorem logo jest agencja reklamowa Salt and Pepper Brand Design.

Kreacja logo to nowoczesne i świeże spojrzenie, będące synergią unikalności folklorystycznej i geograficznej regionu z prostotą, niosącą ze sobą szczere emocje.Nowa kreacja logo nawiązuje do kolorystyki folkloru Mazowsza, położenia geograficznego lotniska i emocji jakie wiążą się z podróżowaniem. Koncepcja obrazuje niezwykle charakterystyczny układ dwóch rzek (Wisły i Narwi) łączących się ze sobą w pobliżu lotniska. Świeża zielona kolorystyka odwołuje się do malowniczych pejzaży wokół Modlina, a różowy element z samolotem symbolizuje lotnisko jako nowoczesne i przyjazne miejsce. Wszystko to ujęte jest w kształt kuli, która nasuwa skojarzenia z kula ziemską mówiąc o podróżowaniu i bliskości lotniska z resztą świata - czytamy w komunikacie prasowym.- Logo to połączenie oryginalnej kolorystyki wpisanej w unikatowość naszego regionu i folkloru z odwołaniem się do dziedzictwa naturalnego i naszego nowoczesnego spojrzenia na biznes. Te właśnie składowe kreślą radosny i przyjazny obraz lotniska – naszego lotniska – komentuje Piotr Okienczyc, prezes Portu Lotniczego w Modlinie.

- Lekka, żywa i przyjemna forma logo to zapowiedź naszej strategii wobec otoczenia, w którym będziemy prowadzić działalność biznesową. Chcemy być jak najbliżej naszych Pracowników, Pasażerów i Partnerów handlowych, podkreślając emocjonalność związaną z lotniskiem samym w sobie, jakim jest początek podróży, podróżowanie i powrót do domu– dodaje Okieńczyc.

A jak logo oceniają nasi czytelnicy? Zapraszam do wyrażania swoich opinii.

Tomasz Wyszyński
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
nederland 2011-08-24 16:51   
nederland - Profil nederland
A co do LOT, UE może na Nas naciskać, ale nie spodziewam się A320 z bocianem :) Może LOT wynegocjował tańsze 737 z powodu 787 :P
nederland 2011-08-24 16:48   
nederland - Profil nederland
nieudany :P
wroord 2011-08-24 15:19   
wroord - Profil wroord
American na STN ladowal jako nie udany eksperyment. Chcieli zgarnac paxow z PN przedmiesc Londynu. AA mial rejsy z ORD i JFK na LHR a reszte latala na Gatwick. Wiec nie bylo to koniecznie powiazane z brakiem slotow na LHR.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama