×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko w Gdańsku dla EPGD SpottersPort Lotniczy Gdańsk nawiązał właśnie oficjalną współpracę ze stowarzyszeniem EPGD Spotters. 

Jak tłumaczą nam przedstawiciele portu na swoim profilu na portalu Facebook: Branża lotnicza to pojęcie bardzo pojemne. Oprócz załóg samolotów i ich pasażerów, z funkcjonowaniem lotnictwa związane są olbrzymie rzesze ludzi. Dla części z nich jest to codzienna praca, stres i odpowiedzialność, dla innych czyste hobby. Większość tych ludzi łączy jednak jeden wspólny mianownik, jest nim pasja. To właśnie pasja i zamiłowanie do lotnictwa motywuje tych ludzi np. do wstawania w środku nocy i wyczekiwania z aparatem fotograficznym w celu zrobienia upragnionego i bezcennego zdjęcia lądującej maszyny. 

- To również ta sama pasja powoduje, że dla większości z nas praca na lotnisku staje się integralną częścią naszego życia – czymś, czemu poświęcamy nie tylko nasze siły, ale i serca. Połączeni tym wspólnym zamiłowaniem do lotnictwa podjęliśmy oficjalną współpracę ze stowarzyszeniem EPGD Spotters. Pragniemy, aby rozwój Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy był widoczny także w obiektywach ich aparatów. Mam nadzieję, że dzięki naszemu porozumieniu wspaniałe zdjęcia operujących w Gdańsku samolotów będą dostępne jeszcze większej liczbie odbiorców – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

W ramach oficjalnie zainaugurowanej w dniu wczorajszym (11.08) współpracy Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy wprowadza dla EPGD Spotters szereg udogodnień. Jeszcze tego roku, na terenach przynależących do lotniska wybudowane zostaną specjalne platformy umożliwiające wykonywanie zdjęć startującym i lądującym samolotom.

Wykonywane przez Stowarzyszenie EPGD Spotters zdjęcia umieszczane będą m.in. na stronie internetowej Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Anna Żuchlińska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie