×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM: Podróż marzeń w cenie jak ze snuWysoka cena przelotu nie będzie już przeszkodą w realizacji marzeń o wspaniałej podróży w najbardziej odległe zakątki świata. Osoby, które chcą wypocząć w egzotycznym miejscu powinny być czujne. Bilety lotnicze KLM w wyjątkowo atrakcyjnych cenach będą dostępne jedynie przez 6 dni już od 19 września br.!

Szczegóły oferty oraz lista dostępnych miast ogłoszone zostaną na specjalnej stronie 6dniklm.pl w dniu startu promocji – 19 września br. Na pewno każdy zainteresowany znajdzie w puli 13 wyjątkowych destynacji coś dla siebie – w ofercie dostępne będą słynne miasta pełne atrakcji turystycznych, przepiękne wyspy oblane turkusowymi morzami i miejscowości z pejzażami opasanymi majestatycznymi górami. Bilety lotnicze w niespotykanej cenie można kupić tylko przez 6 dni – między 19 a 24 września br. Oferta obejmuje przeloty realizowane od jesieni 2013 roku do wiosny 2014 roku.

Najnowsza oferta KLM pozwoli osobom, dla których cena przelotu była do tej pory przeszkodą, wybrać się w podróż swoich marzeń. Lista dostępnych destynacji została przygotowana w oparciu o dotychczasowe preferencje podróżnych KLM. Znajdą się na niej zarówno bardzo popularne turystyczne kierunki, jak i mniej znane zakątki świata – prawdziwe rarytasy dla wytrawnych podróżników. Holenderski przewoźnik liczny na to, że dużo niższe niż zwykle ceny biletów lotniczych skuszą wiele osób do wyjazdu w magiczne miejsca.

- Warto zwrócić uwagę również na fakt, że cena przelotu w najnowszej ofercie KLM nie wiąże się z jakimikolwiek niedogodnościami, na które łowcy okazji godzą się często w zamian za niższą cenę przelotu. W przeciwieństwie do innych ofert promocyjnych pojawiających się zwykle w Internecie, loty KLM realizowane się zawsze z i do Warszawy. Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie przesiadki odbywają się na lotnisku w Amsterdamie, które kolejny rok z rzędu wygrało w rankingu na najlepsze lotnisko w Europie – powiedziała Agnieszka Plewczyńska, marketing manager Air France-KLM Poland.- Rozkłady lotów KLM tworzone są z myślą o maksymalnej wygodzie podróżnych. Po 2-godzinnym locie z Warszawy do Amsterdamu w ciągu dnia i transferze, który zwykle trwa od 1 do 4 godzin, podróżni przesiadają się na międzykontynentalny lot, który trwa odpowiednio długo, aby pasażer mógł się wyspać lub zrelaksować np. oglądając filmy. Warto podkreślić, że przesiadki na lotnisku w Amsterdamie nigdy nie odbywają się w środku nocy, dzięki czemu nie mają niekorzystnego wpływu na nasz zegar biologiczny. Transfer w Amsterdamie jest na tyle krótki, by dodatkowo nie męczyć przesiadających się osób zbyt długim oczekiwaniem, ale jednocześnie przewidziany czas wystarczy na zapoznanie się z ofertą najlepszego lotniska w Europie – dodaje Plewczyńska.

Wrześniowa promocja KLM zostanie wsparta kampanią reklamową, która w Polsce poza Internetem obejmie m.in. działania ambientowe w popularnych biznes parkach oraz kampanię w radiu – w tym stacje ogólnopolskie i regionalne Grupy RMF FM. W zakresie działań online zostanie zrealizowana m.in. kampania banerowa, a także powstanie specjalna strona internetowa: 6dniklm.pl, na której internauci będą mogli wspólnie odliczać czas do startu promocji. Aby na bieżąco śledzić szczegóły całej akcji, można zamówić newsletter z powiadomieniem o starcie promocji, albo alert z Facebooka czy Google Calendar.

Kampania reklamowa poza Polską obejmie również inne kraje w Europie Środkowej.

Więcej na temat lotniska Amsterdam-Schiphol w naszym materiale z cyklu "Lądujemy w...".gość_8ff27 - Profil
gość_8ff27
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie