easyJet wprowadza taryfę Inclusive

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
04 września 2013 11:18
5 komentarzy
Reklama

Brytyjska linia easyJet, wprowadza taryfę Inclusive, która jest skierowana do pasażerów biznesowych oraz agencji podróży zainteresowanych łatwą rezerwacją biletów. Nowa taryfa obejmuje usługi dla klientów korporacyjnych, takie jak bagaż rejestrowany oraz wybór miejsca w konkurencyjnej cenie.

Taryfa Inclusive dostępna jest wyłącznie poprzez system GDS oraz inne systemy rezerwacyjne podłączone do systemu API easyJet. Wprowadzenie nowej taryfy ma zwiększyć udział linii w rynku lotów biznesowych.

Wprowadzamy nową taryfę Inclusive w ramach kampanii mającej na celu uatrakcyjnienie naszej oferty dla dużych klientów korporacyjnych oraz ułatwienia im samego procesu rezerwacji. Dzięki niej będziemy mogli skuteczniej konkurować z tradycyjnymi przewoźnikami oraz zapewnimy dodatkowe możliwości dziesięciu milionom naszych pasażerów podróżujących w celach biznesowych. W okresie ostatnich 12 miesięcy linia easyJet rozszerzyła swoją ofertę dla biznesu, m.in. podpisując wiele umów z dużymi korporacjami. Opinie klientów potwierdziły, że wprowadzanie taryfy Inclusive uatrakcyjni naszą ofertę skierowaną do klientów korporacyjnych – powiedziała Ruth Spratt, dyrektor ds. sprzedaży easyJet na Wielką Brytanię.Klienci korporacyjni oraz agencje podróży rezerwujący loty easyJet otrzymają dostęp do następujących taryf:
  • Taryfa Standardowa dla pasażerów, którzy są zainteresowani samym biletem – rezerwacja jest możliwa za pośrednictwem GDS lub na stronie easyJet.com.
  • Taryfa Inclusive zapewniająca wygodę oraz atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Jest to taryfa mieszana, w cenie której wliczony jest bagaż rejestrowany o wadze do 20 kg, możliwość wyboru miejsca w najniższej kategorii cenowej oraz płatność kartą kredytową bez dodatkowych kosztów – cena jest niższa niż w przypadku wykupienia tych opcji oddzielnie. Taryfy dostępne są wyłącznie z poziomu GDS oraz poprzez partnerów korzystających z API easyJet.
  • Taryfy Flexi zapewniają większą elastyczność; obejmują jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg, wybór miejsca, usługę szybkiego wejścia na pokład, ekspresową kontrolę bezpieczeństwa (na wybranych lotniskach), płatność kartą kredytową bez dodatkowych opłat oraz, co najważniejsze, nieograniczoną liczbę zmian daty przelotów w okresie czterech tygodni. Te oferty dostępne są we wszystkich kanałach rezerwacyjnych.
Taryfa Inclusive jest już w sprzedaży. Ekspresowa kontrola bezpieczeństwa oferowana jest od maja 2013 roku w taryfach Flexi na 27 lotniskach, czyli w 54% sieci easyJet. W kolejnych miesiącach zasięg usługi będzie systematycznie rozszerzany na pozostałe lotniska w sieci easyJet, obejmując całą Europę.

Linia easyJet przewozi ponad 10 milionów pasażerów biznesowych rocznie, którzy doceniają niskie ceny oferowanych biletów, wiodącą na rynku punktualność i przyjazną obsługę w całej europejskiej sieci. Przeprowadzone wśród podróżujących badania, pokazały, że wymienione zalety to klucz do pozyskania nowych pasażerów biznesowych oraz utrzymania obecnych. Równocześnie pokazały, że pozyskanie klientów biznesowych jest możliwe m.in. dzięki elastycznym taryfom wprowadzonym przez easyJet w 2011 roku, wyborowi miejsca wprowadzonemu w całej sieci w 2012 roku oraz ekspresowej kontroli bezpieczeństwa.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
arahja 2013-09-04 22:46   
arahja - Profil arahja
easyJet jest dobrym przykładem ze można isc swoja droga i odnosic sukcesy
banan86 2013-09-04 20:56   
banan86 - Profil banan86
easyjet moglby wprowadzic taryfe AllInclusive z nieograniczonym zarciem i chlaniem dla polskich urlopowiczow :D
krzysiekl 2013-09-04 13:47   
krzysiekl - Profil krzysiekl
przecież Kraków to nie jest lotnisko dla nielicznych :P
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama