×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Pół roku działalności w PolsceW ciągu sześciu miesięcy od wejścia Emirates na polski rynek, ponad 78 tysięcy pasażerów skorzystało z usług przewoźnika, a w lukach bagażowych przewieziono ponad 1700 ton towarów.

Klienci z Polski, korzystając z szybkiej i wygodnej przesiadki w Dubaju, odwiedzili dziesiątki miast na całym świecie dzięki bogatej siatce połączeń Emirates. Jednymi z najpopularniejszych kierunków wybieranych przez pasażerów latających z Warszawy były Dubaj, Male, Bangkok, Szanghaj, Pekin, Seszele, Osaka, Kolombo, Singapur oraz Dżakarta.- Zaledwie pół roku obecności na polskim rynku przyniosło nam tysiące zadowolonych Klientów, którzy docenili nowe możliwości podróżowania, nowoczesny produkt oraz wysoką jakość obsługi oferowanej przez Emirates – mówi Maciej Pyrka, manager Emirates na Polskę. – Nowe połączenie, umożliwiające dotarcie do ponad 130 miast na całym świecie, a także atrakcyjne ceny biletów sprawiły, że pasażerowie z Polski zaczęli latać coraz częściej i coraz dalej - dodaje.

W uzupełnieniu do przewozów pasażerskich, w okresie luty-czerwiec, w lukach bagażowych samolotów Emirates przewieziono 1146 ton towarów z Polski oraz 614 ton towarów do Polski. Wśród towarów przywożonych do Polski znalazły się głównie farmaceutyki, elektronika, towary łatwo psujące się (nabiał, świeże i mrożone owoce, warzywa, mięso i owoce morza), sucha żywność, chemikalia i wyroby skórzane. Głównymi towarami eksportowanymi z Polski były natomiast produkty elektryczne i elektroniczne, farmaceutyki, chemikalia, samochodowe części zamienne, materiały budowlane oraz sprzęt laboratoryjny i naukowy.Świętując pół roku obecności w Polsce, Emirates przygotowały również kolejną atrakcyjną promocję na przeloty do wielu miast w Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Wśród kierunków objętych ofertą specjalną znalazły się takie miasta jak Pekin, Szanghaj, Bangkok, Seul czy Delhi. Promocja w klasie biznes to 25 proc. zniżki na wszystkie kierunki w siatce połączeń przewoźnika. Pasażerowie tej klasy mogą korzystać z bezpłatnej usługi szoferskiej Emirates.

- Zainteresowanie pasażerów z Polski połączeniami Emirates przerosło nasze oczekiwania. W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na nasze usługi, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie od stycznia 2014 r. Boeinga 777-300 do obsługi połączenia na trasie pomiędzy Warszawą a Dubajem. Będzie to największy rozkładowy samolot pasażerski operujący z i do Polski. Zaoferuje ponad 360 miejsc na każdym rejsie, z czego 310 w klasie ekonomicznej, 42 w klasie biznes i 12 luksusowych miejsc w klasie pierwszej - podsumowuje Pyrka.

W związku z dynamicznym rozwojem Emirates przeprowadzają również kolejną turę rekrutacji personelu pokładowego. Spotkania z kandydatami odbędą się 14 września w Warszawie, 20 września we Wrocławiu oraz 27 października w Gdańsku. Więcej informacji znajduje się na stronie Emirates Group Careers Centre.

Już wkrótce na łamach naszego portalu ukaże się wywiad z Maciejem Pyrką, managerem Emirates w Polsce.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_75f1a - Profil
gość_75f1a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie