×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ze Szczecina do Krakowa i WrocławiaEurolot uruchomi bezpośrednie połączenia ze Szczecina do Krakowa oraz Wrocławia - informuje Gazeta Wyborcza.

Rejsy na nowych krajowych trasach mają wystartować jeszcze jesienią. 

- Ostatnie szczegóły są jeszcze ustalane, więc nie mogę powiedzieć, w jakich dniach i o których godzinach będą latały samoloty, ale pewne jest, że chcemy ruszyć na nowych trasach na początku października. W jakiej kolejności uruchomimy połączenia, poinformujemy w ciągu najbliższych kilku, góra kilkunastu dni. W połowie sierpnia chcielibyśmy bowiem rozpocząć kampanię promocyjną na zachodniopomorskich plażach - mówi dla Gazety Jacek Balcer, szef marketingu Eurolotu. - Połączenia ze Szczecina do Rzeszowa, Krakowa i Wrocławia są na celowniku naszej firmy.

Eurolot ogłosił niedawno uruchomienie połączeń z Rzeszowa do Wrocławia oraz Szczecina, a także z Gdańska do Popradu. Rejsy nie są jeszcze dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Anna Żuchlińskagość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie