×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Krakowa i Gdańska do Eindhoven
Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią połączenie z Krakowa oraz Gdańska do Eindhoven. Rejsy z Balic rozpoczną się 31 października i będą realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.
- To jest bardzo dobry tydzień dla polskich pasażerów. Mam przyjemność ogłosić kolejne uruchomienie nowego połączenia z Krakowa do Eindhoven, które będzie dostępne w sprzedaży od jutra. Jest to pierwsze połączenie Ryanair z Polski do Holandii - powiedziała Katarzyna Gaborec z Ryanair.

Połączenie z Gdańska do Eindhoven wystartuje 1 listopada, rejsy będą się odbywały dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz czwartki.


- Wzbogacenie oferty lotów Ryanair z Gdańska o połączenie do Eindhoven, realizowane we wtorki oraz czwartki da pasażerom podróżującym z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy jeszcze więcej możliwości dogodnej konfiguracji podróży do Holandii i krajów ościennych. Połączenie Gdańsk - Eindhoven od pewnego czasu obsługuje inny przewoźnik, oferując swoje loty w inne dni: w każdy poniedziałek i piątek - powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Z Gdańska do Eindhoven loty obsługuje także Wizz Air.

Wczoraj irlandzki przewoźnik ogłosił uruchomienie trzech nowych tras z Poznania oraz wznowienie lotów z Wrocławia do Rzymu Ciampino.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie