×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapore: Low cost na B777-200W maju linie Singapore Airlines zapowiedziały utworzenie spółki córki, która zajmie się przewozami typu low-cost. Obecnie przewoźnik podjął decyzję, że rejsy dalekodystansowe nowej spółki będą obsługiwane samolotami Boeing 777-200.

Samoloty, które trafią do nowego podmiotu pochodzić będą z Singapore Airlines. Na tę chwile wiadomo, że na pewno będą posiadać inną konfigurację miejsc niż dotychczas.- Tanie linie lotnicze będą korzystać z naszych B777-200. Wszechstronność i niezawodność tego samolotu to kluczowe czynniki dla tej decyzji - czytamy w oficjalnym komunikacie Singapore Airlines.

- Wybór początkowej floty to kolejny kamień milowy w tworzeniu nowej linii lotniczej - powiedział Campbell Wilson, prezes nowej linii. - Proces tworzenia linii przebiega bardzo dobrze. Sądzimy, że uda się uruchomić nasze połączenia z początkiem II kwartału 2012 roku. Nasz model firmy będzie oparty o niskie ceny. Operować będziemy na długich i średnich dystansach. Linia będzie niezależna i zarządzana oddzielnie od Singapore Airlines - dodał Wilson.

Singapore Airlines do tej pory nie ujawniła nazwy nowej linii lotniczej.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_d75d2 - Profil
gość_d75d2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie