×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: ATR w nowych barwachNajnowszy dodatek do floty Eurolotu ATR 42-500 (SP-EDH) otrzymał już nowe i kompletne malowanie przewoźnika.

Nowe malowanie charakteryzuje zmienione logo w przedniej części kadłuba, z dawnego euroLOT na eurolot.com. Na stateczniku pionowym zmianie uległa kolejność barw. Czerwone "e" zmieniło barwę na białą. Maszyna posiada również naklejki informujące o tym, że przewoźnik jest oficjalnym przewoźnikiem polskiej siatkówki.Samolot został wyprodukowany w 1999 roku. Jego pierwszym użytkownikiem były niemieckie linie Eurowings (D-BSSS), następnie maszyna latała dla przewoźników ContactAir oraz Avanti Air. W czerwcu tego roku trafiła do polskiego przewoźnika.- Nowy logotyp pojawia się na samolotach dedykowanych do obsługi własnej siatki połączeń - tłumaczy Jacek Balcer, dyrektor marketingu i PR-u Eurolotu.

Dowiadujemy się także, że drugi z nowych samolotów we flocie Eurolotu otrzyma niedługo specjalne malowanie. Umowa została podpisana z firmą Ringier Axel Springer, która zdecyduje, co pojawi się na samolocie.

- Pozostałe dwa samoloty, które wkrótce zasilą flotę eurolot.com również mają już potencjalnych nabywców, ale nie możemy na tym etapie rozmów ich ujawnić - dodaje Balcer.

Piotr Bożyk
Fot. Michał Petrykowski


Reklama


Booking.com
gość_d75d2 - Profil
gość_d75d2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie