×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


500 tys. pasażer Enter Air
Wczoraj, (14.07) polskie linie czarterowe Enter Air obsłużyły półmilionowego pasażera. Samolot, z szczęśliwym pasażerem na pokładzie, wracał dziś popołudniu z Dubrownika do Warszawy wykonując lot czarterowy dla biura Rainbow Tours.

500 tysięcznym pasażerem był Adam Rasiński. Półmilionowy podróżny wracał z wakacji spędzonych w Chorwacji i Czarnogórze. W nagrodę, od linii Enter Air szczęśliwiec otrzymał zwrot kosztów wakacji, a także kartę VIP do salonu Business Lounge na Warszawskim Lotnisku Chopina ufundowaną przez PPL oraz drobne upominki.W hali odbioru bagaży, zaskoczonego pasażera witał zespół linii Enter Air, przedstawiciele Portów Lotniczych, a także załoga Boeinga 737-400 (SP-ENC), na pokładzie którego Adam Rasiński miał przyjemność wracać do domu. Załoga w składzie: kapitan Marcin Kubrak, pierwszy oficer Bartosz Sutkowski oraz cały personel pokładowy gratulowali nagrodzonemu i pozowali do wspólnych zdjęć. Po zdjęciach i gratulacjach, na wszystkich pasażerów szczęśliwego rejsu ENT1014 (DVB-WAW), czekał powitalny szampan oraz tort.- Jestem totalnie zaskoczony. Nie ukrywam radości , nie wiem co powiedzieć. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że to właśnie ja jestem półmilionowym pasażerem - mówił wzruszony i przejęty Adam Rasiński. - Kto wie, może następnym razem uda mi się być milionowym - dodał z uśmiechem pasażer.Linia Enter Air powstała w  2009 roku. Inauguracyjny lot z Warszawy (WAW) do Tunezji na lotnisko Enfindha-Hammamet (NBE) odbył się w kwietniu 2010 r. Enter Air jest obecnie największą linią czarterową działającą na polskim rynku. W swojej flocie przewoźnik posiada 8 samolotów typu Boeing 737.

Firmie Enter Air życzymy dalszych sukcesów oraz dynamicznego rozwoju na polskim rynku, a Panu Adamowi gratulujemy nagrody!

Anna Robaczyńska
Fot. Anna Robaczyńskagość_adad5 - Profil
gość_adad5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie