×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Air powraca na polskie nieboRegionalny przewoźnik Jet Air ponownie uruchamia trasy z polskich lotnisk. Z Warszawy linia będzie latała do Wrocławia i Gdańska, a z Wrocławia sezonowo do położonego koło Świnoujścia Heringsdorfu. 
Rejsy z Warszawy do Wrocławia rozpoczną się 1 sierpnia i będą się odbywały raz dziennie. Wylot z Okęcia zaplanowano na 19:45, samolot na lotnisku Strachowice wyląduje o 20:55. Z Wrocławia samoloty będą startować o 7:40, by do Warszawy dotrzeć o 8:50. Loty będą się odbywały pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku.


Loty z Warszawy do Gdańska również wystartują 1 sierpnia. Wylot z Warszawy zaplanowano na 9:20, w Gdańsku samolot wyląduje o 10:30. Rejs powrotny z Rębiechowa wystartuje o 18:05, na Okęciu spodziewany jest o 19:15. Loty będą się odbywały pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Ceny biletów na lotach krajowych rozpoczynają się od 195 PLN w jedną stronę. Rejsy będzie obsługiwał samolot ATR 42.

Sezonowo obsługiwane będzie także połączenie z Wrocławia do Heringsdorf na wyspie Uznam, położonego 13 km od Świnoujścia.


Od 7 sierpnia samoloty do Heringsdorfu będą latały w każdą niedzielę o godz. 9.50. Do Wrocławia będzie można wrócić o godz. 16.40, a pierwszy kurs znad morza już 31 lipca. Ceny sezonowych lotów będą się zaczynać od 169 złotych.

To już kolejna próba Jet Air na zaistnienie na polskim niebie, przewoźnik obsługiwał już wcześniej połączenia krajowe, a pod koniec maja 2011 roku zawiesił działalność.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_c2e19 - Profil
gość_c2e19
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie