×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS: Dodatkowy rejs z PoznaniaOd 3 października poznańskie lotnisko zyska dodatkowe połączenie z lotniskiem Kopenhagą.
Nowe połączenie Skandynawskich Linii Lotniczych SAS z Poznania do Kopenhagi będzie realizowane od poniedziałku do soboty, natomiast z Kopenhagi do Poznania codziennie, z wyjątkiem sobót.

Na godz. 22:50 zaplanowano wylot z Kopenhagi, a przylot do Poznania o godzinie 23:55. Następnego dnia wylot z Poznania będzie odbywał się o godzinie 6:05, przylot do Kopenhagi o godzinie 7:10.

 - Dodatkowy lot dziennie, z możliwością porannego wylotu do Kopenhagi i powrotu tego samego dnia, lub następnego dnia o dogodnej porze jest propozycją, która powinna zaspokoić potrzeby pasażerów biznesowych. Jednocześnie, nasi podróżni zyskają jeszcze lepszą możliwość dogodnych połączeń liniami SAS nie tylko do Skandynawii, ale również do wielu miast w Europie, Azji i w Stanach Zjednoczonych - powiedziała Wanda Brociek, dyrektor generalna SAS w Polsce.

Obecnie SAS realizuje na trasie pomiędzy Poznaniem a Kopenhagą 5 lotów w tygodniu (od poniedziałku do piątku) wg rozkładu: Kopenhaga 11:15 -  Poznań 12:25, Poznań 12:55 - Kopenhaga 14:00.

Od 2-go maja na trasie Poznań–Kopenhaga–Poznań pojawiają się dwa typy samolotów. 50-osobowy CRJ200 oraz nowoczesny 88-miejscowy CRJ900 NextGen, który będzie pojawiała się coraz częściej w zależności od zapotrzebowania.

Tomasz Wyszyńskigość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie