×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS: Częściej z Wrocławia do KopenhagiLinie lotnicze SAS zwiększają częstotliwość rejsów z Wrocławia do Kopenhagi. W październiku skandynawski przewoźnik uruchomi dwa dodatkowe rejsy, we wtorki i czwartki. 
Rejsy te realizowane będą samolotem CRJ900, który zabiera na pokład 88 pasażerów. W pozostałe dni loty odbywają się samolotem CRJ200, którym podróżować może 50 osób.

- Od rozkładu zimowego liczba oferowanych miejsc wzrośnie prawie dwukrotnie - mówi Wanda Brociek z SAS. - Dzięki dodatkowym połączeniom z Wrocławia, pasażerowie zyskają nowe możliwości podróży do Kopenhagi lub też dalej  do Skandynawii, Europy, a także na trasach międzykontynentalnych.

Z Wrocławia do stolicy Danii polecimy za niewiele ponad 300 złotych, a podróż zajmie ok. 80 minut. Bilety można rezerwować na stronie przewoźnika.
 
- Klienci korzystający z oferty biznesowych połączeń wrocławskiego lotniska cenią sobie przede wszystkim komfort i szybkość podróży, a dzięki coraz większej siatce połączeń mają naprawdę duży wybór. Biorąc pod uwagę biznesowy potencjał i dynamiczny rozwój gospodarczy regionu, jestem przekonany, że zapotrzebowanie na tego typu połączenia będzie wzrastało - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.
 
Połączenie z Wrocławia do Kopenhagi zostało uruchomione 2 maja, obecnie rejsy na tej trasie odbywają się cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Nowe, dodatkowe loty to efekt bardzo dużego zainteresowania lotami linii tradycyjnych. W pierwszym półroczu 2011 roku port lotniczy we Wrocławiu zanotował prawie 20% wzrost liczby pasażerów w ruchu biznesowym.

Anna Żuchlińskagość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie