×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France jak Ryanair?
Francuskie linie lotnicze Air France planują uruchomienie kilkunastu nowych połączeń lotniczych na trasach do Rosji, Niemiec, Turcji, Czech czy Hiszpanii. Air France uruchamia swój własny model tanich lotów i chce konkurować na rynku lotniczym z Ryanair i easyJet.

Obniżenie kosztów ma wiązać się z tym że miejscem wylotu nie będą drogie lotniska Paryża a Nicea, Marsylia, Tuluza czy Bordeaux.

W ofercie znajdzie się łącznie 50 połączeń, szczegóły mają być przedstawione na specjalnej konferencji prasowej przewoźnika w poniedziałek 11 lipca.

Obniżenie kosztów ma sięgać 15 % a ceny biletów na nowych trasach mają być konkurencyjne w stosunku do cen biletów w tanich liniach lotniczych oraz szybkich kolei.

Projekt został zaaprobowany przez największy związek zawodowy pilotów - SNPL. Oznacza to, że personel pokładowy będzie pracował więcej przy mało znaczącym wzroście płac. Roczny nalot godzinowy pilotów w Air France wynosi obecnie średnio 560 godzin po zmianach ma się zwiększyć do 650 godzin w powietrzu. Dla porównania piloci w easyJet latają średnio 750 godzin rocznie.

Tomasz Szymczewskigość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie