×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Najlepszy system rozrywkiPo raz siódmy z rzędu linie lotnicze Emirates uzyskały nagrodę „World’s Best Airline Inflight Entertainment” podczas 2011 Skytrax World Airline Awards. Za najlepszy na świecie uznano stosowany przez Emirates system „ice”, na który głosowało ponad 18,8 mln pasażerów reprezentujących ponad 100 narodowości.
 
Rozrywka na pokładzie (IFE) stała się ważnym elementem we współzawodnictwie linii lotniczych. Emirates osiągnęły pozycję lidera również w tej dziedzinie oferując ponad 1200 kanałów z rozrywką, w tym ponad 280 programów filmowych z całego świata, setki programów telewizyjnych i tysiące utworów muzycznych od współczesnych po klasykę.
 
Niezależnie od inwestowania w nowe systemy i wzbogacania oferty na pokładzie o najnowsze programy, Emirates zakończyły niedawno upgrade już istniejący na pokładach Airbusów A-330-200 i A-340-300, wprowadzając tam nowy program cyfrowy IFE, dzięki czemu system „ice” został doprowadzony do każdego fotela klasy pierwszej i biznes. Oprócz tego ponad 90 samolotów Emirates jest obecnie wyposażonych w system AeroMobile, który pozwala na prowadzenie rozmów przez telefony komórkowe podczas lotu. Wkrótce też A380 będzie posiadał bezprzewodowy internet.
 
Anna Żuchlińska

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_c2e19 - Profil
gość_c2e19
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie