×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Fotorelacja: Migawki z Le BourgetKilka dni temu zakończył się 49. Salon Lotniczy w Le Bourget.  Zapraszamy na fotorelację pt. "Kilka migawek z Le Bourget".

Jedno z głównych wejść imprezę, a na co dzień wejście do Muzeum Lotnictwa, które znajduje się na terenach lotniska Le Bourget.Wejście dla prasy oraz wystawców. Stwierdzenia "Badge. Show me your badge" i "Please open your bag" z francuskim akcentem przejdą do klasyki tegorocznego salonu.Paris Air Show to brzmi tłumnie...W poniedziałek na otwarciu salonu lotniczego obecny był również Nicolas Sarkozy, Prezydent Francji......natomiast we wtorek kolejnym ważniejszym gościem był Wladimir Putin, Premier Federacji Rosyjskiej.Nasze miejsce pracy tzw. mózg press center. To właśnie z tego miejsca tworzyliśmy artykuły oraz informowaliśmy czytelników o nowościach z pokazów.Przenosimy się do hal wystawowych, które robiły niesamowitewrażenie. W tym roku mogliśmy zobaczyć rekordową liczbę 2113 wystawców z całego świata.

Były kabiny samolotów...Prawdziwe silniki do obejrzenia z bliska......modele samolotów z przekrojami wnętrza....... a także wiele wiele innych ciekawych aspektów lotnictwa.

Warto dodać, że Rosja bardzo dobrze zaprezentowała się na tegorocznym salonie. Stoisko Russia Helicopters z nowymi ciekawymi projektami śmigłowców.Przenieśmy się teraz na uliczki pomiędzy halami. Niestety pogoda jaka nam towarzyszyła była w tzw. kratkę. Padał deszcz, a potem na moment wyglądało słońce. Imprezę na pewno ratowały liczne atrakcje jak chociażby zwiedzanie samolotów, które zadebiutowały na paryskiej imprezie.Widok z pokładu B747-8I Intercontinenal...... a także z lotu ptaka na płytę postojową lotniska.Na koniec relacji przedstawiamy zdjęcia z weekendu już przy pełnej publiczności podczas pokazu dynamicznego Airbusa A380 oraz grupy akrobacyjnej Patrouille de Francee. Niestety grupa ta nie zaprezentowała się w dniach przeznaczonych dla mediów z powodu usterki technicznej Airbusa A400M, który miał zadebiutować w locie na pokazach. Maszyna miała wykonać niski przelot tzw. low pass w towarzystwie całej grupy akrobacyjnej Patrouille de France.

Wkrótce zaprezentujemy fotorelacje typowo lotniczą, na której pokażemy prawie wszystkie samoloty, które zaprezentowały się na Paris Air Show.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk, GIFASgość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie