×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Gdańska do... JastarniW te wakacje możemy uniknąć wielogodzinnego stania w korkach w drodze z Trójmiasta... na Półwysep Helski. Firma Flyjet od kilku tygodni oferuje loty z Gdańska do Jastarni. W 15 minut dolecimy z Rębiechowa na półwysep, gdzie funkcjonuje małe turystyczne lądowisko. 

Loty odbywają się samolotem Cessna 172, która zabiera na pokład trzech pasażerów. Przy pełnym obłożeniu, za taki rejs zapłacimy 149 PLN w jedną stronę. Pasażerowie mogą zabrać ze sobą 15 kg bagażu, niestety w formie walizki - na przewóz deski windsurfingowej nie ma szans.

- Z pewnością jest w Trójmieście pewna liczba osób, które mają np. sprzęt sportowy na Półwyspie, a do tego mieszkają stosunkowo blisko lotnisk w Rębiechowie czy Pruszczu. Dla nich 15-minutowy lot za 149 zł od osoby może być bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem. Oszczędzają od jednej do kilku godzin, które mogą spędzić na desce czy "kajcie" - komentuje dla serwisu gazeta.pl Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk.

Anna Żuchlińskagość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie