×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT przyjacielem prezydencjiPLL LOT do końca bieżącego roku będzie nosić miano "Przyjaciela Prezydencji" a także należeć będzie do „Klubu Przyjaciół Prezydencji".

- W tym okresie LOT będzie prowadził szereg działań promocyjnych na rzecz polskiej prezydencji, umacniając pozytywny wizerunek Polski w Europie i na świecie. LOT stara się wykorzystywać każdą szansę promowania Polski na świecie – mówi Marcin Piróg, prezes LOTu. - Czujemy się wyróżnieni, że jako narodowy przewoźnik kolejny raz mamy szansę wesprzeć nasz kraj, zwłaszcza w tak szczególnym czasie Prezydencji – dodaje.

W ramach członkostwa w "Klubie Przyjaciół Prezydencji", na pokładach samolotów LOT-u wygłaszane będą specjalne zapowiedzi pokładowe
odsyłające do informacji poświęconych prezydencji.

Dodatkowo, najnowszy samolot PLL LOT Embraer 195 o numerach rejestracyjnych SP-LNB, który dołączył do floty polskiego przewoźnika 24 czerwca br., przez rok będzie promował Polskę w specjalnym malowaniu Polskiej Organizacji Turystycznej.

Oprócz tego mundury, zarówno personelu pokładowego jak i personelu obsługi naziemnej, oraz agentów sprzedaży będą ozdobione specjalnie wyprodukowanymi na tę okazję przypinkami z logo Polskiej Prezydencji.

Dodatkowo, punkty obsługi naziemnej oraz wnętrza samolotów PLL LOT będą oznakowane proporczykami oraz tabliczkami informacyjnymi z logo Prezydencji . LOT będzie promował przewodnictwo Polski w Radzie Unii Europejskiej również poprzez komunikację na portalu społecznościowym Facebook, na swojej stronie internetowej oraz w magazynie pokładowym "Kaleidoscope".
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie