×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa: Nagroda od Skytrax
Ponad 18 milionów osób uczestniczących w największym na świecie badaniu pasażerów linii lotniczych, organizowanym przez organizację Skytrax, zadecydowało o przyznaniu Lufthansie tytułu najlepszej linii lotniczej na trasach transatlantyckich.

- Cieszymy się, że osoby podróżujące między Ameryką a Europą po raz kolejny uznały ofertę Lufthansy za najlepszą w swojej klasie. Ta nagroda pokazuje, że pasażerowie dostrzegają nasze wysyłki mające na celu oferowanie najlepszych usług na niezmiennie wysokim poziomie - powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. - Nadal inwestujemy w rozwój naszych produktów i usług uruchamiając nowe połączenia Airbusem A380 z Frankfurtu do Miami, San Francisco i Nowego Jorku - dodał Bart Buyse.

Lufthansa jest pierwszą linią lotniczą, która uruchomiła połączenia Airbusem 380 do San Francisco i Miami. A380 w konfiguracji Lufthansy ma 526 miejsc i oferuje osiem miejsc w klasie pierwszej, która wyznacza nowe standardy ekskluzywnej i komfortowa kabina klasy biznes z 98 miejscami. Na głównym pokładzie dostępnych jest 420 miejsc w przestronnej kabinie klasy ekonomicznej.Lufthansa stale rozwija sieć połączeń transatlantyckich. Po drugiej stronie Atlantyku, samoloty Lufthansy lądują w 21 miastach (17 w Stanach Zjednoczonych i czterech w Kanadzie). Ameryka Północna należy obecnie do najważniejszych rynków wzrostu. Na trasach transatlantyckich Lufthansa ponownie wprowadziła FlyNet, bezprzewodowy dostęp do szerokopasmowego Internetu na pokładach samolotów. Do końca tego roku usługa będzie dostępna na większości rejsów międzykontynentalnych.

Przewoźnik oferuje również połączenia z sześcioma portami lotniczymi w Ameryce Południowej. W październiku 2010 roku rozpoczęła rejsy na trasie Frankfurt – Bogota, która obsługiwana jest przez samolot Airbus A340 pięć razy w tygodniu. W październiku 2011 roku Lufthansa uruchomi także nowe połączenie na trasie Frankfurt - Rio de Janeiro. Loty do drugiego co do wielkości miasta w Brazylii obsługiwane będą pięć razy w tygodniu przez Airbusa A340.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie