×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Łodzi do Londynu LutonTanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowej trasy z Łodzi do Londynu Luton. Pierwszy rejs zaplanowano na 13 września, loty będą się odbywały trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz soboty.
Ceny biletów rozpoczynają się od 96 PLN w jedną stronę. To druga, po Dortmundzie, trasa z Łodzi, jaką będzie obsługiwał węgierski przewoźnik. Wcześniej przez krótki okres czasu Wizz Air latał także do Sztokholmu Skavsty.

 - Wizz Air chce nieustannie rozwijać swoją siatkę połączeń z Polski. Podjęliśmy decyzję o dodaniu nowej trasy z lotniska w Łodzi. W ten sposób umożliwimy pasażerom podróżującym z regionu łódzkiego dostanie się na jedno z najbardziej popularnych lotnisk w Wielkiej Brytanii – powiedział John Stephenson, Wiceprezes Wizz Air.Wizz Air będzie konkurował na trasie do Londynu z innym tanim przewoźnikiem - Ryanair obsługuje loty na lotnisko Stansted.

- Rozmawiamy z Wizz Air w sprawie dalszego rozwoju siatki połączeń tej linii z łódzkiego lotniska – zapewnia Mariusz Jachimek doradca zarządu portu ds. handlowych i rozwoju siatki połączeń.

Anna Żuchlińska, Tomasz Wyszyński
Fot. Piotr Bożykgość_5bab6 - Profil
gość_5bab6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie