×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Prezydent Rzeszowa listy pisze...Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc najpierw napisał zażalenie do prezesa PLL LOT, skarżąc się na wysokie ceny lotów z Rzeszowa do Warszawy (opisywaliśmy tę sprawę w felietonie "Drogi LOT"), teraz natomiast napisał list, w którym zachęca sześciu zagranicznych przewoźników lotniczych do utworzenia konkurencyjnych dla LOTu połączeń pomiędzy Rzeszowem a... Warszawą. List Ferenca trafił do linii lotniczych SAS, Swiss International, KLM, Lufthansy, Austriana oraz CSA.

„W związku z powyższym zapraszam Państwa firmę do odważnego wejścia na nasz rynek. W obliczu ogromnego zainteresowania przewozami lotniczymi wśród mieszkańców Rzeszowa, jak i inwestorów, otwiera się droga dla Państwa firmy, zwłaszcza, że obecna sytuacja rynkowa wprost zachęca do podjęcia konkurencji” - czytamy w liście Ferenca.
Żadna linia prezydentowi jeszcze nie odpisała.

- List został niedawno wysłany, ale liczymy, że któraś z firm zdecyduje się otworzyć połączenie do Warszawy - komentuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta.
Szkoda tylko, że prezydent, ani jego doradcy nie wiedzą, że przewoźnicy do których wystosowano list, operują (prawie) zawsze ze swoich hubów, których ani w Warszawie, ani tym bardziej w Rzeszowie niestety nie ma. Więc i szansa na otwarcie takich lotów jest równa zeru...

Paweł Cybulakgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie