×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet najlepszy w EuropieTanie linie lotnicze easyJet zostały uhonorowane przez World Airline Awards tytułem najlepszej niskokosztowej linii lotniczej w Europie. Nagrodę przyznano podczas paryskiego Air Show.
 
Głosowanie zostało przeprowadzone przez Skytrax, brytyjski instytut badawczy, zajmujący się rynkiem lotniczym. Wzięło w nim udział około 18,8 miliona pasażerów ze stu różnych krajów.- Wyróżnienie nagrodą World Airline Award jest docenieniem ciężkiej pracy całego zespołu easyJet, dostarczającego usługi lotnicze klientom. Naszą ambicją jest, abyśmy byli najchętniej wybieraną linią lotniczą w Europie. Dlatego jesteśmy wyjątkowo dumni z zaufania naszych klientów, którzy wybrali nas najlepszą niskokosztową linią lotniczą w tej części świata. Nagroda motywuje nas do dalszej pracy w dostarczaniu przystępnych usług lotniczych milionom europejczyków – powiedział Mike Campbell, dyrektor easyJet na rynek europejski.

World Airline Awards to jedne z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród lotniczych na świecie. Uwzględniający około dwustu przewoźników plebiscyt odzwierciedla preferencje klientów w 38 kategoriach, dotyczących obsługi lotniczej pasażerów.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożyk

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie