×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Show w RzeszowieJuż 28 lipca lotnisko Jasionka stanie się gospodarzem pokazów lotniczych. Rzeszowskie Air Show organizowane po 25-leniej przerwie połączone będzie z IX Mistrzostwami Europy w Skokach Spadochronowych UEP.

Pierwsze dwa dni imprezy  przeznaczone będą właśnie na rywalizację w zawodach spadochronowych. Do tej pory swój udział w mistrzostwach potwierdziło  blisko stu czołowych skoczków z kilkunastu krajów.

Natomiast podczas weekendu odbędą się pokazy lotnicze oraz pokazy lotów balonów i motolotni.

- Chcemy wrócić do starej, dobrej tradycji pokazów przez duże P – wyjaśnia Agata Nowacka-Bednarz, przedstawiciel organizatorów.

Dla wszystkich miłośników lotnictwa  przygotowano liczne atrakcje. Pokazom lotniczym towarzyszyć będzie m.in.  wystawa sprzętu lotniczego.

Udział w lipcowej imprezie zapowiedzieli przedstawiciele szkół lotniczych, aeroklubów oraz przedsiębiorstw zrzeszonych w Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza.

Justyna Żyła

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie