×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Berlin: Prezentacja Sky Interior
Air Berlin pokazał na targach lotniczych Paris Air Show samolot wyposażony w nowe wnętrze Sky Interior. Choć zmodernizowana kabina jest montowana przez Boeinga od pewnego czasu, dopiero teraz jest ona po raz pierwszy prezentowana podczas targów lotniczych.

Samolot, który pokazuje Air Berlin, to Boeing 737-700 z wingletami. Nowa kabina oferuje więcej miejsca nad głowami pasażerów dzięki zmienionemu kształtowi schowków bagażowych. Otwierają się one w dół, a dzięki nowemu projektowi w całym samolocie można zmieścić do 4 sztuk bagażu kabinowego więcej. Specjalne urządzenie pomaga personelowi pokładowemu zamykać schowki z użyciem mniejszej siły.Dodatkowo we wnętrzu Sky Interior zamontowano specjalne oświetlenie. Może ono zmieniać kolor, gdyż wykorzystuje diody LED. Dzięki oddaleniu przycisku wezwania personelu pokładowego od włącznika lampki do czytania, pasażerowie nie będą ich już mylić. Według przedstawicieli Boeinga i Air Berlin, zdarza się to na niemal każdym locie.Dominik Sipiński
fot. Dominik Sipinskigość_adad5 - Profil
gość_adad5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie