×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM: Boeing 777 w porcelanie Delft
Zgodnie z zapowiedzią holenderski KLM zaprezentował dziś (17.06) nowe zdobienie malowania jednego ze swoich Boeingów 777-200 (PH-BQP).  Kadłub samolot został ozdobiony w 4000. naklejek, każda z nich to wirtualna płytka porcelany Delft.Kampania pod nazwą "Tile & Inspire" rozpoczęła się na całym świecie w kwietniu, a zakończyła w maju. Tym razem przewoźnik prosił swoich fanów, aby zmienili zdjęcie profilowe na przedstawiające wizerunek słynnej holenderskiej niebieskiej porcelany z Delft. Na zdjęciu należało umieścić własną propozycję inspirującego hasła. Najlepsze 4 tys. propozycji zdjęć i haseł trafiło na kadłub samolotu Boeing 777-200.Aż 120 tysięcy wirtualnych płytek porcelany Delft zostało stworzonych w 154 krajach. Kampania wygenerowała ponad 50.000 nowych "polubień" profilu KLM na portalu Facebook, a także ponad 450.000 nowych odsłon na firmowym koncie YouTube.

Porcelana z Delft jest elementem niderlandzkiej tradycji. To charakterystyczne, niebieskie wytwory, na których często umieszczano obrazki typowe dla kraju oraz inspirujące hasła. W Holandii większość gospodarstw domowych posiada sporą ilość porcelany z Delft.

Piotr Bożyk
Fot. KLM Mediagość_90000 - Profil
gość_90000
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie