×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM wznawia loty do Rio de Janeiro
Po dwunastu latach holenderskie linie lotnicze KLM wznawiają loty z Amsterdamu do Rio de Janeiro w Brazylii. Połączenie wystartuje 1 listopada br. Brazylijska stolica karnawału będzie siedemdziesiątą międzykontynentalną destynacją w siatce połączeń przewoźnika.

- Ameryka Łacińska to wzrastający rynek. Poprzez dodanie Rio de Janeiro, naszej dziewiątej destynacji w tym regionie, zamierzamy znacząco wzmocnić naszą pozycję na tym gwałtownie rozwijającym się rynku. Z uwagi na dynamiczny wzrost gospodarczy Brazylii uważamy, że loty do Rio de Janeiro będą okazją dla naszych pasażerów biznesowych - powiedział Peter Hartman, szef KLM.

Rio de Janeiro jest celem podróży interesującym również dla turystów, między innymi z uwagi na słynne plaże Copacabana i Ipanema. W 2014 roku Brazylia będzie gospodarzem piłkarskich mistrzostw świata, a w 2016 w Rio odbędą się letnie igrzyska olimpijskie.

Bezpośrednie loty będą wykonywane trzy razy w tygodniu na lotnisko Galeao Antonio Carlos Jobim International Airport. Rejsy o numerach KL705 i KL706 będą obsługiwane samolotem Boeing 777-200ER. Przewozi on do 308 pasażerów, w tym 35 w klasie World Business.

Dominik Sipińskigość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie