×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Co z Bliskim Wschodem LOTu?Polskie Linie Lotnicze LOT od lipca przywracają trasy na Bliski Wschód. Jednak po wakacjach ponownie je zawieszą. Przypomnijmy, że przewoźnik wstrzymał loty do Egiptu, Syrii i Libanu na początku maja br.

LOT wraz z informacją o wznowieniu lotów do Bejrutu, Damaszku i Kairu zapowiedział ograniczenia w liczbie wykonywanych rejsów.

Połączenie do Bejrutu zostanie utrzymane do września (z wyjątkiem kilku rejsów anulowanych z powodu niskiego obłożenia). Połączenie do Kairu pozostaje do października. z niewielkim ograniczeniem liczby operacji pod koniec sezonu letniego. Na trasie do Damaszku zostaną wykonane tylko rejsy z największą liczbą założonych rezerwacji.

Przyczyną cięć jest niższe od oczekiwanego obłożenie na którą według przewoźnika wpływa sytuacja polityczna na Bliskim Wschodzie. Zapytany o szczegóły obłożenia na wspomnianych trasach LOT zasłania się tajemnicą handlową spółki.

Nieoficjalnie mówi się, że loty na Bliski Wschód mogą zniknąć z siatki LOT-u na dobre.

- Nie ma jeszcze decyzji na temat operacji w sezonie zimowym - ucina krótko biuro prasowe LOTu.

Obecnie wszystkie rejsy na Bliski Wschód na sezon zimowy jak również na wrzesień i październik (czyli po zapowiedzianym ponownym zawieszeniu) są wciąż dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Paweł Cybulak


gość_031f7 - Profil
gość_031f7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie