×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprint Air: Z Zielonej Góry do WarszawyPo pięciomiesięcznej przerwie wracają loty z Zielonej Góry do Warszawy. Radni województwa lubuskiego zgodzili się wczoraj (13.06) na zwiększenie puli budżetowej o kolejne 1,5 mln złotych dzięki której władze regionu będą mogły podpisać umowę z linią lotniczą Sprint Air. Do stycznia br. trasę obsługiwała linia Jet Air.

Za łączną kwotę 3,7 mln zł 33. miejscowy Saab 340 będzie obsługiwał loty z Zielonej Góry do Warszawy już od 20 czerwca. Umowę podpisano na pół roku.
Marszałek w każdym samolocie ma zarezerwowanych 9 miejsc (5 na wyłączność), a do każdego lotu dopłaci prawie 10 tys. zł.W dni powszednie wylot z Babimostu zaplanowano na godz. 7:30, a powrót z Warszawy na godz. 17:30. Przewoźnik ma uruchomić kurs weekendowy w piątek o godz. 19:00, powrót do Babimostu w niedzielę wieczorem.

- Jesteśmy przekonani, że utrzymanie atrakcyjnych stawek sprawi, że nasze połączenie będzie stanowić oczywistą alternatywę komunikacyjną dla mieszkańców Zielonej Góry oraz województwa lubuskiego. Start połączenia Babimost - Warszawa oznacza, że trasę, która do tej pory zabierała około sześć godzin, będzie można pokonać w około 70 minut. Połączenie lotnicze oszczędzi Zielonogórzanom wielu godzin męczącej podroży drogą lub koleją - mówi Renata Łozowska, dyrektor handlowy firmy Sprint Air.

Najtańsze bilety będą kosztować 149 zł, a później 199 i 250 zł. Przeloty weekendowe mają być objęte specjalną promocją.

Przewoźnik zapewnia, że na swojej stronie niebawem uruchomi system rezerwacyjny, gdzie będzie można dokonać zakupu biletów.

Fot. Sprint Airgość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie