×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czy Lublin rozmawia z Lufthansą?- Lufthansa jest poważnie zainteresowana uruchomieniem połączeń z naszego lotniska - mówił Grzegorz Muszyński, prezes Portu Lotniczego w Lublinie w wywiadzie dla Pasazer.com.

Zapytany jednak o szczegóły odesłał nas do przewoźnika.

- Byłem bardzo zaskoczony czytając tę wypowiedź prezesa - komentuje Bart Buyse, dyrektor Lufthansy w Polsce w rozmowie z Pasazer.com. - My w Polsce na pewno nie rozmawialiśmy - dodaje.

W Lublinie potwierdzają.

- Zarząd spółki Port Lotniczy Lublin również potwierdza.My w Polsce na pewno nie rozmawialiśmy - odpowiada Piotr Jankowski, rzecznik lubelskiej spółki.

Informacja o "zainteresowaniu Lufthansy Lublinem" pojawiła się po targach Routes, które odbyły się w maju w Cagliari na Sardynii, a w których uczestniczył prezes Muszyński.

- Nic więcej powiedzieć nie możemy, prowadzimy rozmowy biznesowe, których nie komentujemy, o konkretnych umowach poinformujemy również Państwa -
dodaje Jankowski.

Jednak Lufthansa w Polsce nie wie nic na temat zainteresowania Lublinem.

- Obecnie połączenia do Lublina nie są planowane i nie prowadzimy żadnego rozeznania w tym regionie. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy w ciągu najbliższych 5 lat będziemy tam latać, czy też nie
- mówi Buyse.

Czy "poważne zainteresowanie" jest możliwe bez lokalnego "rozeznania w regionie" przez polski oddział przewoźnika? Wątpliwe.

- Oczywiście nie wykluczam takiej możliwości w przyszłości i jeżeli będzie taka potrzeba, to możemy porozmawiać. Nie mówimy stanowczo nie
- kwituje Buyse.


gość_fd089 - Profil
gość_fd089
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie