×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Berlin, Wiedeń Praga za 2 zł?
Za 2 zł po kraju? Możliwe. Za 2 zł do Berlina, Bratysławy, Pragi i Wiednia? Możliwe, ale - i tu niespodzianka - nie... samolotem! Czyżby nowa, tania era dla pasażerów podróżujących autokarem po Polsce i do najbliższych stolic?. Dziś (6.06) wystartował nowy projekt - PolskiBus.com oferujący sieć międzymiastowych i międzynarodowych ekspresowych linii autokarowych. Czyżby konkurencja dla LOT-u/euroLOT-u?

Ceny za przejazd rozpoczynają się od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. Souter Holdings Poland oferuje osiem nowych krajowych i międzynarodowych połączeń z Warszawy. Nowy przewoźnik będzie obsługiwał 16 miast w Polsce oraz Berlin, Bratysławę, Pragę i Wiedeń.

- Wierzę, że ludzie różnych zawodów, grup wiekowych i pozycji społecznych będą podróżować autokarami PolskiBus - mówi Brian Souter, prezes Souter Holdings Poland. - Nasze doświadczenia zebrane w Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie pokazują, że również biznesmeni, obok studentów i seniorów, będą naszymi pasażerami.

Linia P1: Warszawa - Ostróda - Gdańsk
Linia P2: Warszawa – Toruń – Bydgoszcz – Piła – Szczecin
Linia P3: Warszawa – Łódź – Poznań – Berlin
Linia P4: Warszawa – Łódź – Wrocław – Praga
Linia P5: Warszawa – Częstochowa – Katowice – Bratysława – Wiedeń
Linia P6: Warszawa – Kielce – Kraków – Katowice – Bratysława – Wiedeń
Linia P7: Warszawa – Lublin
Linia P8: Warszawa – Białystok
Nowe, luksusowe autokary, z których każdy może przewieźć 70 pasażerów na miejscach siedzących, zostały wyposażone m.in. w uchylne, skórzane siedzenia, dostęp do gniazdek z możliwością ładowania laptopów i telefonów komórkowych, darmowe wi-fi, klimatyzację, a także toaletę. Autokary są przystosowane do przewozu niepełnosprawnych.- Przez internet można wyszukać połączenie i zarezerwować bilet. Dokładnie tak samo, jak przelot samolotem czy wakacje. Co najlepsze, można podróżować w komfortowych warunkach już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację - mówi Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający Souter Holdings Poland.

Przystanki przewoźnika zlokalizowane są w centrach miast, brak też ukrytych opłat za bagaż.

PolskiBus.com chce stać się alternatywą dla podróży samolotami, pociągami, czy samochodami.

Przejazdy rozpoczną się 18 czerwca.

Nam udało się zarezerwować bilet z Łodzi do Berlina i z powrotem za 11 zł.Wywiad z przedstawicielami firmy:
gość_ebe5b - Profil
gość_ebe5b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie