×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy lot z Warszawy do Doniecka
Dzisiaj (3.06) Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają nowe połączenie z Warszawy do Doniecka na Ukrainie. Inaugurujący lot wystartuje o godz. 22:30.

Dla pasażerów pierwszego rejsu LOT przygotował drobne upominki oraz tort w kolorach flagi ukraińskiej. Otwarcie nowego połączenia do Doniecka jest kolejnym punktem w realizacji nowej strategii zarządu PLL LOT S.A., która zakłada m.in. rozbudowanie siatki połączeń polskiego przewoźnika w kierunku wschodnim. Rejsy na tej trasie odbywać się będą trzy razy w tygodniu. Trasa obsługiwana będzie przez samoloty Embraer 170 lub Embraer 175. Czas lotu do Doniecka będzie wynosić 2 godziny i 10 minut, zaś droga powrotna do Warszawy zajmie 2 godziny 30 minut.

Ceny biletów na trasie Warszawa - Donieck dostępne są w cenie od 329 złotych w obie strony.

Donieck znajduje się we wschodniej części Ukrainy i jest czwartym co do wielkości miastem tego kraju. W obrębie aglomeracji mieszka ok. 1,6 mln ludzi. Polski przewoźnik zakłada, że z połączenia będą korzystać głównie pasażerowie tranzytowi podróżujący przez Warszawę do Europy Zachodniej i Ameryki Północnej.gość_adad5 - Profil
gość_adad5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie