×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Poznań: Nagroda dla "Let’s Fly""Let’s Fly" - magazyn dla pasażerów Portu Lotniczego Poznań-Ławica, otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Szpalty Roku 2011”, organizowanym przez Stowarzyszenie Prasy Firmowej.

Magazyn otrzymał nagrodę „Okładka roku” za „konsekwentną, oryginalną koncepcję okładek graficznych; za udowodnienie, że można stworzyć dobrą okładkę, nie posługując się zdjęciami luksusowych agencji”.

Let’s Fly to polsko-angielski kwartalnik ukazujący się w liczbie 8 tys. egzemplarzy. Powstaje przy współpracy z agencjami SKIVAK Custom Publishing i HORSEFIELD Creative Marketing Communications z Poznania. Na swoich stronach magazyn promuje ofertę lotniska, podróze lotnicze z Ławicy, pokazuje walory Poznania i Wielkopolski. Dostępny na lotnisku, w punktach CIM i informacji turystycznej, hotelach, w siedzibach organizacji biznesowych i biurach podróży. Kolejny numer ukaże się w drugiej połowie czerwca.     

Tomasz Wyszyńskigość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie