×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Boeing 737 ze Sky Interior dla linii GOLBrazylijska linia GOL odebrała Boeinga 737-800 z wnętrzem Boeing Sky Interior (BSI). Ta jedna z największych na świecie tanich linii lotniczych jest pierwszym klientem (launch customer) w Ameryce Południowej, która oferuje nowe, innowacyjne wnętrze kabiny.

- GOL był jedną z pierwszych linii na świecie, która wybrała Boeing Sky Interior, a teraz jesteśmy pierwszym przewoźnikiem w Ameryce Południowej, która może zaprezentować nową odświeżoną kabinę pasażerską modelu 737 - powiedziała Claudia Pagnano, wiceprezes ds. marketingu linii GOL. - Jesteśmy podekscytowani tym, że przedstawiamy naszym pasażerom najnowszy produkt Boeinga. Nasze samoloty są nowoczesne i oszczędne, a także bardziej ekologiczne - dodaje.Boeing Sky Interior to m.in. nowe oświetlenie poprzez diody elektroluminescencyjne (LED), nowoczesne i bardziej wygodne schowki na bagaż podręczny, a także nowoczesne i wyprofilowane okna.

- GOL jest jednym z liderów w zakresie wprowadzania najnowszych osiągnięć technologicznych w swoich produktach ponieważ linia lotnicza rozpoczęła swoją działalność 10 lat temu - powiedział Van Rex Gallard, wiceprezes Boeinga ds. sprzedaży dla Ameryki Południowej, Karaibów oraz Afryki. - Ich zaangażowanie w stały rozwój i innowacje rozpoczęły się od momentu wprowadzenia B737-800 SFP (Short Field Performance) modelu 737, który ma skróconą drogę startowania.  Ten rozwój stale się poszerza dlatego bardzo się cieszymy, że będą mogli zwiekszyć komfort swoich pasażerów - dodał.


Piotr Bożyk
Fot. Boeing Mediagość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie