×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejny hotel przy OkęciuTrzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, rozwinięta również na rynku niemieckim, zamierza na dobre zakorzenić się w Polsce. Po pierwszym hotelu, otwartym w lipcu 2010 roku w Toruniu, B&B rozszerza swoją sieć na Warszawę. 26 maja wmurowano kamień węgielny pod hotel, który zostanie wybudowany przy Alei Krakowskiej na Okęciu.

Dziś w każdym hotelu B&B goście mają do dyspozycji pokoje wyposażone w niezbędne funkcjonalności, takie jak bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzacja czy telewizja satelitarna, a także wygodna łazienka. Produkt B&B to odpowiedź na potrzeby związane z krótkimi podróżami służbowymi, choć chętnie korzystają z niego również turyści, w tym rodziny z dziećmi.

- Dbamy o to, aby nasi goście porządnie się wyspali i zjedli dobre śniadanie. Wiemy, że nie oczekują kryształowych żyrandoli, lecz porządnej usługi za rozsądną cenę. Na tej prostej zasadzie opiera się działalność całej grupy  - mówi Krzysztof Potocki, Prezes B&B Polska.

Hotel B&B Warszawa-Okęcie będzie miał 154 pokoje, przede wszystkim dwuosobowe, a także rodzinne i przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Doskonałą lokalizację hotelu – niecałe 10 minut jazdy od lotniska Okęcie uzupełnia bliskość publicznego transportu, dzięki któremu do centrum miasta można dojechać w krócej niż 20 minut. Od strony lotniska hotel wyposażony został w dodatkowe wzmocnienia służące wytłumieniu odgłosów startujących i lądujących samolotów. Budynek, którego generalnym wykonawcą jest firma RD bud, będzie miał 5 kondygnacji i parking naziemny. Koszt inwestycji wyniesie w przybliżeniu 30 milionów złotych. Hotel będzie mógł przyjąć gości już na przełomie roku 2011 i 2012.

- W ciągu najbliższych kilkunastu lat chcemy być już obecni w 10 największych polskich miastach, w niektórych z nich może nawet z dwoma hotelami  - dodaje Potocki. - Trwają już prace nad trzecim obiektem B&B, który powstanie w samym centrum Wrocławia. Obecnie szukamy też odpowiednich działek pod inwestycje w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Poznaniu  - wylicza prezes B&B Polska.

Klientami Hotelu B&B Warszawa-Okęcie mają być zarówno osoby odwiedzające pobliskie centra biznesowe (m.in. Marynarska Business Park oraz Okęcie Business Park), jak i zmotoryzowani podróżni jadący drogami krajowymi numer 8 i 7 między innymi z  Krakowa, Łodzi, Wrocławia czy Katowic, dla których nocleg w hotelu może być idealnym rozwiązaniem na krótki wypoczynek przed ważnym spotkaniem służbowym lub dalszą trasą.

Cena noclegu w hotelu B&B w Warszawie w przypadku gości indywidualnych wyniesie około 200 złotych. Przygotowano już także specjalną ofertę cenową dla klientów korporacyjnych. Śniadanie w hotelach B&B kosztuje 22 złote dla dorosłych i 15 złotych dla dzieci. Dla gości dostępny będzie – tak jak w całej sieci – B&B Shop, w którym kupić można przekąski, słodycze i napoje. Hotel B&B będzie przyjazny nie tylko gościom, ale także czworonogom -  za niewielką dopłatą (20 złotych za dobę) będzie można w nim przenocować swojego pupila, na przykład psa lub kota.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie