×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ULC: Analiza rynku lotniczego 2010Urząd Lotnictwa Cywilnego opracował dokument "Analiza rynku transportu lotniczego w Polsce za rok 2010". Publikacja ta jest kontynuacją analiz Urzędu z lat poprzednich i skupia się przede wszystkim na zmianach ilościowych na polskim rynku w roku 2010.

W odróżnieniu od lat poprzednich analiza nie obejmuje wyników finansowych poszczególnych głównych grup sektora transportu lotniczego w Polsce, które począwszy od roku 2010 publikowane będą jako oddzielny dokument, nie wstrzymując publikacji danych przewozowych i innych dotyczących ilościowego rozwoju rynku.

Analiza podzielona jest na trzy części. Pierwsza przedstawia zmiany w wielkości ruchu i liczbie odprawionych pasażerów w polskich portach lotniczych. Druga część opisuje zmiany w liczbie podmiotów działających na polskim rynku lotniczym. Trzecia natomiast zawiera informacje na temat kierunków obsługiwanych z polskich portów lotniczych w ruchu regularnym i czarterowym przez przewoźników polskich i zagranicznych. Dokument zawiera również informację na temat działań podejmowanych w omawianym okresie związanych z tworzeniem warunków regulacyjnych dla rozwoju międzynarodowych połączeń lotniczych.

Dokument w wersji pdf do pobrania ze strony ULC: Analiza rynku lotniczego 2010

Piotr Bożykgość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie