×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wypadek samolotu w IndiachWczoraj (25.05) w późnych godzinach wieczornych rozbił się samolot pogotowia lotniczego transportujący chorego pacjenta do szpitala w stolicy Indii. Maszyna spadła na gęsto zaludniony teren 30 kilometrów od New Delhi, w mieście Faridabad. W wypadku zginęło 10 osób.

Maszyna runęła na dom, zabijając trzy mieszkające w nim osoby. Zginęły również wszystkie osoby znajdujące się na pokładzie samolotu - pacjent, dwóch lekarzy, dwóch pielęgniarzy, a także dwóch pilotów.Według informacji jaką przekazała gazeta "The Times of India", przyczyną katastrofy najprawdopodobniej była zła pogoda. Jak podał serwis internetowy tej gazety, najpierw z powodu silnych wiatrów samolot zboczył z kursu, a następnie pilot stracił nad nim panowanie i runął na domy. Służby ratownicze skarżyły się, że akcję ratunkową utrudniali gapie, którzy mimo nocy, tłumnie zgromadzili się w miejscu wypadku.

Piotr Bożyk
Fot. AFPgość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie