×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Promocje na 20. urodziny TriadyW sobotę (21.05) w Triadzie ruszyły krótkoterminowe promocje „Weekendowi szperacze”, „Poranny refleks” oraz „Wieczorny Łowca”, w ramach których ceny wyjazdów są niższe nawet o 30% niż w regularnej ofercie. Nowe akcja sprzedażowa to prezent dla wszystkich klientów biura podróży Triada z okazji jego 20. urodzin.

Sprzedaż ofert w nowych, krótkoterminowych promocjach rozpoczęła się w sobotę, 21 maja. „Weekendowy szperacz” będzie pojawiał się w każdy weekend i trwał od godz. 00.01 w sobotę do godz. 23:59 w niedzielę. „Poranny refleks” to promocja obowiązująca codziennie od północy do 14:00. Codziennie można także skorzystać z „Wieczornego Łowcy”, pomiędzy godziną 14:00 a północą. Obowiązuje zasada „im wcześniej, tym lepiej”, choć przedstawiciele Triady nie wykluczają, że w przypadku wyprzedania wszystkich miejsc w danej ofercie, udostępniane będą kolejne.

- W sobotę i niedzielę w ramach promocji „Weekendowi szperacze” miejsca na wycieczkach sprzedawały się w kilkanaście minut – mówi Ewa Zawistowska, Pełnomocnik Zarządu Triady. – Taką akcję będziemy prowadzić łącznie przez dwadzieścia tygodni. To nasz prezent dla klientów z okazji 20. urodzin Triady, które obchodzimy w tym roku – dodaje.

W weekend można było między innymi kupić dwutygodniowy wyjazd do Egiptu, na który składał się 7-dniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu w opcji all inclusive oraz rejs po Nilu za 1448 złotych od osoby. Równie atrakcyjne ceny można spotkać w dni powszednie. W poniedziałek 23 maja w opcji „Wieczorny Łowca” wycieczki na Korfu sprzedawane były w cenie 643 złotych od osoby (aż 14–dniowy pobyt w apartamentach) a do Turcji w cenie 1100 złotych od osoby (7 dni, all inclusive, hotel 3-gwiazdkowy). Tego samego dnia rano w promocji „Poranny refleks” można było zdecydować się na wycieczkę last minute do Turcji (hotel 5-gwiazdkowy, 7 dni, all inclusive) za 1393 złote.

W ramach promocji „Poranny refleks” oraz „Wieczorny łowca”, prowadzona będzie sprzedaż 3 rodzajów ofert: pobytu 7 lub 14 dniowego oraz wycieczek objazdowych. Natomiast w weekendy można będzie „polować” aż na 5 różnych ofert. Rezerwacje wstępne w promocjach krótkoterminowych będą ważne przez 2 godziny. Akcja potrwa jeszcze przez najbliższe 19 tygodni. Nowe urodzinowe promocje to doskonała okazja dla wszystkich, którzy jeszcze nie zaplanowali swoich wakacji – zachęca Ewa Zawistowska z Triady.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie