×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LSAS na lotnisku w GdańskuLS Airport Services rozpoczyna współpracę z Portem Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Od 1 czerwca LSAS zapewni obsługę punktu informacji lotniskowej w ramach, której pasażerowie będą mogli uzyskać informacje na temat godzin startów i lądowań statków powietrznych, ewentualnych opóźnień czy odwołań lotów oraz odprawy biletowo-bagażowej.

Ponadto, pracownicy punktu informacji służyć będą pomocą w udostępnieniu danych kontaktowych przewoźników lotniczych, biur turystycznych, a w razie potrzeby poinformują o dostępnej infrastrukturze portu, jak również o rozkładzie jazdy dostępnych na lotnisku środków komunikacji publicznej. Punkt informacji lotniskowej będzie czynny całą dobę.

LSAS uruchomiło także całodobowy call center, gdzie pod numerami telefonów + 48 58 348 11 63 oraz 801 002 801, wykwalifikowany personel udzieli pasażerom stosownych informacji.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_5bab6 - Profil
gość_5bab6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie