×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy hotel na OkęciuDo połowy 2013 r. na terenie Lotniska Chopina powstanie ekonomiczny hotel marki Hampton by Hilton. To kolejna inwestycja podnosząca atrakcyjność oferty warszawskiego portu.Nowy hotel powstanie na działce w pobliżu skrzyżowania ulic Żwirki i Wigury oraz 17 Stycznia, w odległości około 800 m od terminala pasażerskiego Lotniska Chopina. Na powierzchni 3900 m² będzie dysponował 116 komfortowymi dwuosobowymi pokojami rozmieszczonymi na czterech kondygnacjach. Hotel oferować będzie swoim gościom także całodobowy snack-bar, salę konferencyjną, salę fitness oraz przestrzeń przeznaczoną do pracy ze stanowiskami komputerowymi. W całym hotelu będzie działał bezpłatny Internet. Dla gości hotelowych dostępne będą miejsca parkingowe w garażu podziemnym.Hampton by Hilton jest jednym z produktów międzynarodowej sieci hotelowej Hilton Worldwide. Sieć Hampton Hotels, jako część Hilton Worldwide, obejmuje około 1.800 hoteli na całym świecie. Równolegle z hotelem na Lotnisku Chopina powstanie bliźniaczy obiekt na lotnisku w Gdańsku. Inwestorem obydwu hoteli jest Port-Hotel sp. z o.o. (spółka-córka P.P. „Porty Lotnicze”), która po zakończeniu budowy będzie również ich operatorem.

Hampton by Hilton to kolejna inwestycja hotelowa planowana na terenie Lotniska Chopina. W III kwartale 2011 r. rozpocznie się budowa pięciogwiazdkowego hotelu sieci Renaissance, którego oddane do użytku przewidziane jest na wiosnę 2013 r.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie