×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Poznań: Inauguracja lotów do MadrytuDziś (24.05) w Poznaniu zainaugurowane zostało połączenie z Ławicy do Madrytu liniami Ryanair. Rejsy do hiszpańskiej stolicy odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty.

 - Pierwszym lotem z Madrytu przyleciało 89 osób, natomiast w drogę powrotną udało się 92 pasażerów - powiedziała Hanna Surma, rzecznik poznańskiego portu.


W trakcie boardingu pasażerowie otrzymali specjalnie na tą okazję wydane foldery, zawierające najważniejsze informacje o Madrycie, rozkład lotów na trasie Poznań-Madryt oraz mini rozmówki hiszpańsko-polskie. Inauguracja lotów uczczona została degustacją hiszpańskiego wina.

 - Wskaźnik wypełniania jest obiecujący, jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych rezerwacji, widać wzrastające zainteresowanie destynacją i z pewnością miejsca te będą cieszyć się duża popularnością i powodzeniem - powiedziała Katarzyna Gaborec, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair na rynek wschodnio-europejski.Madryt to trzecia po Barcelonie i Alicante - hiszpańska destynacja, jaką Ryanair oferuje z Poznania.

Tomasz Wyszyński
Fot. POZ


Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie