×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: A380 do MonachiumLinie lotnicze Emirates będą obsługiwały poranne połączenie z Monachium do Dubaju największym samolotem pasażerskim, Airbusem A380. Od 1 stycznia 2012 roku SuperJumbo będzie wykonywał rejs EK49, który startuje z Dubaju o 9:10, a na lotnisku w Monachium ląduje o 12:45 lokalnego czasu. Rejs powrotny EK50 zaplanowano na 15:45, w Dubaju oczekiwany jest o 23:40.


Linie Emirates planują również zwiększyć częstotliwość lotów z Frankfurtu do Dubaju. Wszystko zależy od porozumienia lotniczego między Niemcami a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, według którego Emirates może obsługiwać rejsy tylko do czterech niemieckich miast, jednak bez limitu na ilość lotów.

Liniom Emirates zależy również na uruchomieniu nowych połączeń z Berlina oraz Stuttgartu, jednak w świetle obowiązującego porozumienia, musiałyby zrezygnować z lotów do innych niemieckich portów lotniczych. Emirates realizuje obecnie rejsy z Dubaju do Dusseldorfu, Monachium, Frankfurtu oraz Hamburga.

Anna Żuchlińskagość_5bab6 - Profil
gość_5bab6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie