×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin: Umowa na szkolenie personeluZarząd Portu Lotniczego Lublin oraz rektor Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie podpisali dziś (23.05) 3-letnią umowę, na bazie której przeprowadzone będą szkolenia dla personelu obsługi powstającego lotniska.

Wykładowcy Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie przeprowadzą nie tylko szkolenia dla personelu powstającego lotniska, ale także kursy teoretyczne dla kadry kierowniczej oraz służb państwowych.

Szkoleniem zostaną objęci pracownicy administracji lotniska oraz personel wykonujący swoją pracę po stronie operacyjnej lotniska, m.in.: follow me, naziemna obsługa urządzeń nawigacyjnych, strażacy oraz służba ochrony lotniska. Kursy rozpoczną się po zakończeniu naboru pracowników portu, który zaplanowano na przełom roku 2011/2012.

 - Podpisana dzisiaj umowa jest kolejnym kluczowym etapem naszych intensywnych działań, mających na celu ukończenie inwestycji w przewidzianym terminie. Niezmiernie ważne jest dla nas nie tylko przekazanie mieszkańcom Lublina funkcjonalnego, nowoczesnego i bezpiecznego portu lotniczego. Chcemy, by w momencie otwarcia lotniska nasz personel był w pełni przygotowany do podjęcia działań mających na celu bezpieczne i efektywne funkcjonowanie portu – powiedział Grzegorz Muszyński, prezes Portu Lotniczego Lublin SA.Po szkoleniach teoretycznych personel lotniska w Lublinie przejdzie szkolenia praktyczne, które zostaną przeprowadzone w polskich portach regionalnych.

Port Lotniczy Lublin ma być gotowy do obsługi pierwszych pasażerów w drugiej połowie 2012 roku.

Tomasz Wyszyński
Fot. Maciej Kaczanowski


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie