×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konkurs fotograficzny Kraków AirportW lipcu spółka zarządzająca krakowskim lotniskiem obchodzi 15-lecie istnienia. Z tej okazji Kraków Airport zaprasza pasażerów do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Z Kraków Airport w świat". Do wygrania jest 5 podwójnych biletów lotniczych na wybranych przez laureatów europejskich trasach z siatki regularnych połączeń Kraków Airport.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które do 29 lipca na adres mailowy: pr@krakowairport.pl prześlą zdjęcie wykonane w mieście, z którym Kraków Airport ma w tym roku bezpośrednie połączenie (regularne lub czarterowe) lub zdjęcie miejsca/miasta położonego najdalej od Krakowa, do którego można dotrzeć drogą lotniczą z przesiadkami.

Spośród zdjęć nadesłanych w ramach pierwszej kategorii jury wybierze najciekawsze prace. W kategorii drugiej zostanie nagrodzona praca wykonana w miejscu najbardziej odległym od Krakowa.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie