×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Polecimy za grosze... na BarbadosPiasek złoty, błękit morza, palmy i słońce. Wymarzone wakacje? Zatem lecimy tanio na Barbados! Zabiorą nas tam linie lotnicze Condor, wyloty z Gdańska, Wrocławia oraz Warszawy.


Na tygodniowy wypoczynek z Gdańska wyruszamy 30 maja, wracamy 6 czerwca. Za bilet w dwie strony zapłacimy 503 EUR, czyli ok. 1972 PLN.


Na Barbados lecimy z przesiadką we Frankfurcie oraz Tobago. Rejs do Niemiec obsługuje LOT, dalej lecimy już liniami Condor na pokładzie Boeinga 767-300. W drodze powrotnej przesiadamy się tylko raz, we Frankfurcie. 


W tej samej cenie (503 EUR) oraz w tym samym terminie polecimy z Warszawy.


Z Wrocławia podróż w tym terminie (30.05-6.06) wychodzi kilka złotych drożej - za bilet w dwie strony zapłacimy 523 EUR, czyli ok. 2050 PLN.


Wynajęcie apartamentu typu studio w Saint James to obecnie koszt 574 USD, czyli ok. 1582 PLN za tydzień. Od osoby zapłacimy zatem 113 PLN za noc. 


Taniej wyjdzie nas zakwaterowanie w St. Philip, gdzie za wynajęcie apartamentu dla dwóch osób za tydzień zapłacimy 244 EUR, czyli ok. 956 PLN za cały pobyt.


Kupujcie, bo miejsc w tej cenie coraz mniej!

Anna Żuchlińskagość_e351f - Profil
gość_e351f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie