×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Rzeszowa do Nowego Jorku? Czyżby?Nie ucichły jeszcze komentarze po zawieszeniu lotów z Krakowa za Ocean, a już dochodzą do nas informację, że w grudniu polecimy z Rzeszowa do Nowego Jorku. Połączenie ma uruchomić Air Poland - ten sam przewoźnik, który miał realizować rejsy z Balic do Chicago oraz Hamilton - tak przynajmniej informują rzeszowskie Nowiny.

Połączenie do Nowego Jorku ma wystartować jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. 

- Prowadziliśmy gruntowne badania rynku. Analizy wykazują, że najwięcej pasażerów lata za ocean z południowych rejonów Polski, głównie z woj. małopolskiego oraz podkarpackiego. Dlatego liczymy na duże zainteresowanie nowym połączeniem ze strony klientów z Podkarpacia, którzy zechcą bez problemów wsiąść do samolotu na lotnisku w Jasionce i bez żadnej przesiadki wysiąść na Lotnisku w USA - tłumaczy portalowi nowiny24.pl Mariusz Szpikowski, prezes Air Poland. - Podchodzimy do całego przedsięwzięcia bardzo poważnie. Dlatego nie zamierzamy organizować lotów sezonowych, czy tez czarterowych, choć wiadomo, ze w okresie urlopowo - wakacyjnym jest największe zapotrzebowanie na podróże za ocean. My chcemy uruchomić stałe połączenie - dodaje Szpikowski.

W świetle ostatniej klęski połączeń transatlantyckich z Krakowa, to bardzo odważna decyzja. A może to tylko spóźniony tekst rzeszowskiej gazety? Wszak autor artykułu nie zanotował jeszcze zmiany nazwy linii z Air Italy Polska na Air Poland.

Anna Żuchlińskagość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie